You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Opis kolekcji

Idealnie odtworzone naturalne wzory połączone z funkcjonalnością to główne cechy charakterystyczne kolekcji paneli winylowych Korlok.  Desenie drewna w tej kolekcji ujmują autentyczną kolorystyką, nadzwyczajną strukturą, widocznymi sękami czy śladami matowienia i starzenia. Do wyboru 12 autentycznych drewnianych wzorów, od czystego i eleganckiego Texas White Ash po subtelnie szare barwy Washed Butternut.

Podłogi Korlok można montować na większości istniejących twardych powierzchni, takich jak ceramika i parkiety lub nierówne podkłady, nie martwiąc się, że ujawnią się jakiekolwiek niedoskonałości podłoża, dzięki naszej innowacyjnej technologii K-Core. Instalacja jest łatwa i bezpieczna: panele winylowe można dowolnie nacinać i łamać, pomimo zastosowanej technologii twardego rdzenia, a ich łączenie możliwe jest dzięki systemowi na CLICK – doskonały poziomy mechanizm blokowania na kliknięcie 5G. Oznacza to minimalne przygotowanie podkładu i brak konieczności stosowania kleju.

Korlok zawiera również w swoim przekroju dodatkową warstwę dolną z pianki akustycznej co sprawia, że podłogi te mogą zmniejszyć przenoszenie hałasu do pokojów poniżej o 19 dB, bez potrzeby osobnej warstwy wyrównawczo – izolacyjnej. Idealne do aranżacji mieszkalnego i komercyjnego otoczenia, w tym do wielopoziomowych przestrzeni, takich jak biura czy mieszkania.

Dodatkowymi atutami paneli winylowych są ich: wodoodporność, łatwość w czyszczeniu i konserwacji oraz kompatybilność z ogrzewaniem podłogowym.

Deski dostępne są w rozmiarze: 1420mm x 225mm.

Zobacz inne kolekcje tego producenta

Produkty z tej kolekcji
Reclaimed French 29
Reclaimed French Oak RKP8109
265.70 zł/m2