You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Opis kolekcji

Kolekcja stworzona w odpowiedzi na zapotrzebowanie na piękne, trwałe i proste w instalacji panele winylowe. Palio Max Floor trafi w gusta wszystkich klientów, którym zależy na podłogach zachowujących naturalny wygląd drewna. Tworząc ofertę, projektanci wzorowali się na najlepszych, sprawdzonych rozwiązaniach stosowanych obecnie w różnych stylach wnętrzarskich. Dlatego też klient otrzyma sprawdzony jakościowo produkt pasujący do tradycyjnych jak i współczesnych wnętrz.

Montaż podłogi z kolekcji Palio Max Floor ułatwiony został poprzez zastosowanie systemu blokady 2G na CLICK. Panele można położyć na prawie każdych powierzchniach, również tych, które zawierają małe krzywizny bądź nierówności. Deski cechują się niewielką grubością, co jeszcze bardziej ułatwia ich nacinanie i łamanie podczas instalacji.

Kolekcja Palio Max Floor posiada znakomite właściwości akustyczne, cieplne oraz wodoodporne. Dzięki zintegrowanemu podkładowi przenoszenie hałasu do pokojów poniżej jest zmniejszone o nawet 19 dB. Palio Max Floor można stosować wraz z ogrzewaniem podłogowym oraz w strefach mokrych.

Dostępne w rozmiarach: 1420mm x 225mm 

Zobacz inne kolekcje tego producenta

Produkty z tej kolekcji