You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Opis kolekcji

Oryginalne panele winylowe inspirowane autentycznymi rodzajami drewna z Europy, Ameryki i Australii. Szeroki wybór deseni i kolorów pozwala na dopasowanie podłogi z tej kolekcji do wszelakich przestrzeni w różnych stylach. Jasne nuty bielonego dębu odnajdą się we wnętrzach rustykalnych; ciepłe tony brązu ocieplą minimalistyczne przestrzenie; zaś ciemne orzechowe kolory drewna podkreślą styl i elegancję klasycznych aranżacji. Deski zawierają naturalnie wyglądające sęki, lekko szczotkowane słoje czy subtelne efekty zużycia – wszystko po to, aby jak najwierniej odwzorować zjawiska zachodzące naturalnie z prawdziwym drewnem.

Ogromną zaletą kolekcji LooseLay jest szybka i łatwa instalacja w dowolnym miejscu. K-Wave jest unikalnym i innowacyjnym sposobem bezklejowego mocowania podłogi, który bazuje na fizycznym zjawisku tarcia powierzchniowego. Idealnie sprawdza się dla stałych jak i tymczasowych instalacji. Oznacza to krótsze przestoje dla klientów oraz możliwość częstych zmian powierzchni.

Panele winylowe LooseLay idealnie obniżają poziom hałasu na dużych przestrzeniach komercyjnych i mieszkaniowych, w tym w budynkach wielopoziomowych, ze względu na zaawansowane właściwości akustyczne (13 dB). Ich ułożenie zmniejsza przenoszenie hałasu z pomieszczenia do pomieszczenia. Seria LooseLay cechuje się również doskonałymi parametrami wodoodporności.

Dostępne w formacie deski o wymiarach: 1500mm x 250mm i 1050mm x 250mm.

Zobacz inne kolekcje tego producenta

Produkty z tej kolekcji
Madison (Montana - USA_CAN) 85
Madison (Montana - USA_CAN) LLT203
252.15 zł/m2
Weathered Heart Pine  100
Weathered Heart Pine LLP304
252.15 zł/m2
Reclaimed Heart Pine 102
Reclaimed Heart Pine LLP305
252.15 zł/m2
Bleached Tasmanian Oak 116
Bleached Tasmanian Oak LLP311
252.15 zł/m2