You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Opis kolekcji

Kolekcja skupia naturalnie wyglądające kolory i desenie. Do wyboru osiem rodzajów najbardziej klasycznego drewna m.in. buku czy dębu. Wzory emanują nowoczesnym wyglądem i autentycznym designem, które sprawdzą się w różnorodnych stylach wnętrzarskich. Nadadzą charakteru zarówno w przestrzeniach komercyjnych jak i domowych.

Podstawowa cecha paneli winylowych Palio Core to unikalny sztywny wkład, zapewniający szersze zastosowanie oraz sprawiający, że produkty Palio Core są trwalsze i bardziej stabilne. Usztywniony rdzeń ułatwia instalację na większości podłóg, bez obawy o ich nierówności a dodatkowo pianka akustyczna oznacza, iż niedoskonałości zostają ukryte.

System montowania na CLICK jest szybki i łatwy. Instalacja nie wymaga kleju i posiada opatentowany, prosty mechanizm blokowania 2G.

Kolekcja Palio Core posiada znakomite właściwości akustyczne, cieplne oraz wodoodporne zalety luksusowych podłóg winylowych. Zmniejszają przenoszenie hałasu do pokojów poniżej o nawet 19 dB, można je stosować wraz z ogrzewaniem podłogowym oraz nie pochłaniają wody – nie pęcznieją ani nie ulegają uszkodzeniu.

Dostępne w wymiarze deski: 1220mm x 179mm.

Zobacz inne kolekcje tego producenta

Produkty z tej kolekcji